Firemní akce

V poslední době se do popředí dostávají firemní benefity ve formě zážitkových aktivit. Ať už jde o odměnu za výborné výsledky, dlouholetou loajalitu, nebo i teambuildingové aktivity zaměřené na upevnění vztahů a rozvoj týmového ducha. Na takové benefity zaměstnanci reagují velmi pozitivně a zanechá to v nich spoustu pěkných vzpomínek. Realizace je možná prostřednictvím dárkových poukazů, případně zabezpečením firemního eventu.

Naše agentura zajišťuje komplexní pořádání firemních eventů na klíč a naším cílem je v maximální míře naplnit očekávání a samozřejmě dbát i na kvalitu poskytovaných služeb.

Spolupracujeme i s partnerskou agenturou Enjoy Zážitky, jejímž prostřednictvím dokážeme obohatit program různými originálními aktivitami.

V případě zájmu nás neváhej kontaktovat mailem na info@enjoyracing.cz, případně telefonicky na +421 903 121 373. Rádi ti poradíme při výběru a spolu připravíme zajímavý program naplněný zážitky, na které jen tak lehce nezapomenete.

Máte dotaz? Neváhejte se na nás obrátit!

Jízda v Ariel Atom

Možnost realizovat jízdy jako řidič, formou race taxi na sedadle spolujezdce, firemní závody ve slalomu, případně statické prezentování tohoto exkluzivního vozu na upoutání pozornosti.

Jízda ve formuli Renault 2.0

Možnost pilotovat exkluzivní formuli Renault 2.0, ze které vzešlo velké množství jezdců F1.

Jízda v rallye speciálech

Na místě co-pilota si vyzkoušíte šílenou jízdu úzkými cestičkami.

Jízda v supersportech

Nezapomenutelná jízda v autech jako Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a jiných značkách.