Jízda ve Formuli F4

Splň si svůj dětský sen a staň se na chvíli pravým pilotem Formule. Na vlastní kůži pocítíš neuvěřitelné zrychlení, dokonalé jízdní vlastnosti, přilnavost, která popírá zákony gravitace a brzdy, které tě budou chtít vytrhnout ze sedačky. Spolu se sekvenční převodovkou se ocitneš v jezdeckém nebi.

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

Doplňkové služby:

0

CO NABÍZÍ JÍZDA VE FORMULI F4?

Možnost zajezdit si v monopostu byla dosud výsadou pár jednotlivců. Nyní můžeš zažít pocit pilotů na vlastní kůži. Ve Formuli F4 zažiješ tu nejlepší jízdu ve svém životě!

Jezdit ale nebudeš v ledajaké formule. Budeš pilotovat formuli F4 v nejnovější specifikací, která jezdí ve světě všechny aktuální šampionáty. Dokonalé jízdní vlastnosti ti naservírují nezapomenutelný zážitek ze závodního stroje. 550-kilový monopost tě dostane maximálkou 235 km / h. Usazený jen pár centimetrů nad zemí zažiješ zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě.
 
JAK PROBÍHÁ JÍZDA VE FORMULI?

Po úvodní instruktáži ti bude zapůjčena kukla, přilba, rukavice a závodní boty. Během seznamovacího kola se sžiješ s formulí. V dalších kolech si už budeš moci vychutnat svou dokonalou jízdu. Pamatuj: čím více kol projedeš, tím dokonalejší bude tvá jízda. Z té je možné vyrobit i videozáznam.

Závodný okruh : Celou jízdu absolvuješ za doprovodním vozem s instruktorem.

Region: letištní okruh Kámen (1,5 hod. od Prahy) , letištní Trenčín (1,5 hod. od Brna) , Slovakia ring , Autodrom Brno

Sezóna: duben - říjen

Počasí: jízda se neprovádí při nepříznivém počasí;

Diváci: jsou vítáni,  mohou fotografovat nebo filmovat

Platnost poukazu: je 12 měsícu od data vystavení, pokud není uvedeno jinak. Platnost poukazu je uvedena na poukazu.

Podmínky: Maximální výška jezdce je 190cm a váha 110kg. Věk: minimálně 18 let, platný řidičský průkaz-sk. B. Neskládá se žádná kauce. Před jízdou jezdec podepisuje prohlášení o hmotné odpovědnosti. Řidič musí být v dobré fyzické a psychické kondici. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo jiných omamných látek, příp. léků, které by mohly ovlivnit jeho schopnosti řídit vozidlo.

Z bezpečnostních důvodů se jezdí pouze za sucha. V případě zrušení termínu z důvodu nepřízně počasí nebo technické závady ti bude nabídnut náhradní vyhovující termín.

Rezervace: Týden předem, termíny jsou průběžně zveřejňovány na naši stránce v sekci TERMÍNY.
 
Zrušení lze provést nejméně 5 dní před jízdou. V případě zrušení 4 dnů nebo méně je splatný storno poplatek ve výši 30% z ceny. Storno 1 den a méně před termínem - storno poplatek 50% z ceny jízdy.